Domů » Internet » Chci se připojit k internetu – Blansko a okolí

Chci se připojit k internetu – Blansko a okolí

Na této stránce se mimo jiné dozvíte, proč zvolit právě naši společnost a co je třeba zařídit, abyste mohli využívat bezdrátový internet, tj. připojení k internetu v Blansku.

Bezdrátový internet v Blansku a okolí vám aktivuje náš technik tel. 702 535 635.

Proč připojení k internetu – bezdrátový internet Blansko právě od nás?

Jsme hlavním poskytovatelem bezdrátového internetu, tj. připojení k internetu v Blansku a okolí. Silným internetovým signálem máme ideálně pokrytou celou oblast Blanska a okolí. S poskytováním bezdrátového internetu v Blansku máme velmi rozsáhlé zkušenosti a především disponujeme zkušeným a školeným personálem, který vám připojení k internetu nejen aktivuje, ale méně zkušeným i nastaví. U nás získáte kompletní servis! Hledáte-li bezpečné, výkonné a cenově dostupné připojení k internetu v Blansku a okolí, pak se obraťte na naši firmu.

Bezdrátový internet Blansko

Bezdrátový internet v Blansku, tj. tzv. WiFi u nás můžete jednoduše objednat a již ve velmi krátké době budete své internetové připojení moci bez problémů používat. Bezdrátový internet v Blansku provozujeme v současné době na velmi výkonné a spolehlivých 5GHz a 60Ghz linkách, které zaručuje stabilitu připojení k internetu a především rychlou odezvu.

Jak postupovat, pokud chcete bezdrátový internet v Blansku a okolí?

Jsme velmi rádi, že jste se rozhodli využít pro připojení k internetu v Blansku naši společnost. Abychom vám mohli zpřístupnit bezdrátový internet, musíte splnit několik jednoduchých podmínek.

  1. Musíte bydlet v obci, kde je pokrytí našimi vysílači.
  2. Anténa, pro příjem bezdrátového internetu, kterou umístíme na vašem domě, musí mít přímou viditelnost na vysílač.

Podmínku číslo 1. si snadno ověříte sami. Podmínku číslo 2. za vás ověří náš technik. Pak už nic nebrání aktivaci připojení k internetu, ať už jste přímo z Blanska či okolí.

Pokud tedy bydlíte v Blansku nebo v okolní obci, ve které poskytujeme bezdrátový internet, spojte se s našim technikem. Ten si s vámi domluví schůzku v místě připojení, ověří, zda je internetové připojení možné a zda je kvalitní. Pokud je vše v pořádku, připevní venkovní anténu a přivede do bytu jeden tenký kabel, který zajistí připojení k internetu ve vašem PC. Ten se může zapojit rovnou do počítače nebo do krabičky, které se říká wi-fi router, která vysílá bezdrátový internet přímo u vás v bytě. Máte-li notebook, nemusíte kvůli internetu zapojovat kabel, přičemž bezdrátový internet chytnete v jakékoliv místnosti doma.