Domů » Internet » Internet pro Blansko a okolí

Internet pro Blansko a okolí

Potřebujete pro svou domácnost či firmu internet v Blansku či okolí tohoto města? Hledáte spolehlivý a cenově dostupný internet s kompletním servisem? Obraťte se na nás, zřídíme Vám připojení k internetu včetně instalace Wifi sítě a nastavení na vašem PC, telefonu či televizi.

WiFi internet pro Blansko a okolí

Poskytujeme vysokorychlostní připojení k internetu v Blansku a okolí s pomocí bezdrátové technologie. Je to jedna z mnoha technologií, kterou se můžete připojit k internetové síti a mít tak vlastní internet ve firmě či domácnosti. K největším výhodám bezdrátového připojení patří spolehlivost, nízká cena, nezávislost na telefonní lince a z naší strany individuální přístup.

Pro internet v Blansku a okolí používáme v současné době vysokorychlostní spolehlivé 60GHz spoje, které umožňují bezproblémové připojení a zajistí rychlou odezvu.

Služby internetu pro zákazníky

Kromě posílání e-mailů a prohlížení webových stránek můžete také využívat např. program Skype, pomocí kterého můžete s přáteli či rodinou telefonovat i s videem a to zdarma. Drahou telefonní linku můžete nahradit VoIP operátorem a telefonovat tak běžným telefonem za několik desítek haléřů za minutu a s měsíčním paušálem 20 Kč.

Pro uživatele on-line komunikace existuje řada sociálních síti jako např. Facebook.

S použitím široké nabídky služeb internetu vám rádi pomůžeme a poradíme. Všechny výše uvedené služby jsou volně dostupné pro naše zákazníky, využívající naše připojení k internetu.

Technologie

Naše páteřní spoje, zajišťující internet pro Blansku a okolí, pracují spolehlivě s technologiemi předních světových výrobců, patřících ke špičce v oboru bezdrátových sítí.

Většina klientů, kteří využívají náš internet v oblasti Blansko a okolí, používá nejpoužívanější 5GHz technologii a nyní je pro vyšší tarify také možno využít velmi rychlou a spolehlivou 60GHz technologii.

Oblast pokrytí internetem v Blansku a okolí

Připojení pro domácnosti a firmy dokážeme poskytnout v níže uvedených obcích: Blansko, Klepačov, Dolní Lhota, Horní Lhota, Hořice, Olomučany, Češkovice, Těchov, Spešov, Ráječko, Rájec-Jestřebí, Doubravice nad Svitavou, Karolín, Újezd u Boskovic, Petrovice, Žďár.