Domů > Internet > Internet pro Blansko a okolí

Internet pro Blansko a okolí

Potřebujete pro svou domácnost či firmu internet v Blansku či okolí tohoto města? Hledáte spolehlivý a cenově dostupný internet s kompletním servisem? Obraťte se na nás, zajistíme pro vás připojení k internetu včetně aktivace a nastavení na vašem PC. Internet pro Blansko a okolí poskytujeme již řadu let, proto vám můžeme garantovat vysokou konektivitu internetu. Vsaďte na naše zkušenosti a dlouholetou praxi ve zprostředkování internetu pro Blansko a okolí.

WiFi internet pro Blansko a okolí

Poskytujeme vysokorychlostní připojení k internetu v Blansku a okolí s pomocí bezdrátové technologie Wi-Fi. Je to jedna z mnoha technologií, kterou se můžete připojit k internetové síti a mít tak vlastní internet ve firmě či domácnosti v Blansku a okolí. K největším výhodám Wi-Fi patří dostatečná spolehlivost, poměrně nízká cena a nezávislost na telefonní lince.

Pro internet v Blansku a okolí používáme v současné době velmi spolehlivé 5GHz spoje, které umožňují bezproblémové připojení a zajistí rychlou odezvu.

Služby internetu pro zákazníky

Kromě posílání e-mailů a prohlížení webových stránek můžete také využívat např. program Skype, pomocí kterého můžete s přáteli či rodinou telefonovat i s videem – navíc ZDARMA! Drahou telefonní linku můžete nahradit VoIP operátorem a telefonovat tak běžným telefonem za několik desítek haléřů za minutu a s měsíčním paušálem 20 Kč!

Pro fanoušky totální on-line komunikace existuje řada sociálních síti, v čele v České republice nejpoužívanější s Facebookem.

S použitím široké nabídky služeb internetu vám rádi pomůžeme a poradíme. Všechny výše uvedené služby jsou volně dostupné pro naše zákazníky, využívající náš internet v Blansku a okolí.

Technologie

Naše páteřní spoje, zajišťující internet pro Blansko a okolí, pracují spolehlivě s technologiemi předních světových výrobců, patřících ke špičce v oboru bezdrátových sítí.

Většina klientů, kteří využívají náš internet v oblasti Blansko a okolí, již používá nejmodernější 5GHz technologii, která je velmi rychlá a spolehlivá.

Existuje však ještě starší technologie, využívající frekvenční pásmo 2,4 GHz. Tato technologie dnes stačí už jen pro nenáročné uživatele, protože umožňuje pouze nižší rychlost, má nižší spolehlivost a díky pomalejší odezvě není ideální pro telefonování.

Oblast pokrytí internetem v Blansku a okolí

Připojení pro domácnosti a firmy dokážeme poskytnout v níže uvedených obcích: Blansko, Klepačov, Dolní Lhota, Horní Lhota, Hořice, Olomučany, Češkovice, Těchov, Spešov, Ráječko, Rájec-Jestřebí, Doubravice nad Svitavou, Karolín, Újezd u Boskovic, Petrovice, Žďár.